Başkan’da Dikkat Çekici Basın Açıklaması

GÜNCEL HABERLER
HABER
TuranınSesi
VATAN SEVERLER PARTİSİ GENEL BAŞKANI YILMAZ GÜLÜMSER HALKIN’IN DİKKATİNİ ÇEKTİ.
Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser basın açıklaması yaptı.
Şun ifadelere yer verdi.
Vatan Severler Partisi bir yıl içinde kurulup milliyetçi çizgisiyle Devletinin yanında duruşuyla Atatürk ilkelerine bağlılığıyla Vatan topraklarımızı üzerinde ki kardeşlik felsefesiyle yurt içi ve yurt dışında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.” ve güçlenerek büyümeye devam etmektedir.
Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser olarak geçmişimizle bugünümüzü ve yarınlarımızı hatasıyla başarısıyla her bir Türk Atalarımıza saygı ve minnetle anarak Aziz Türk Milletimizi ayrıştırmadan birlik beraberlik içerisinde gururla hareket ediyor olacağız dedi.
Tarih boyunca hep tehdit ve tenkit altında olan bu Aziz Türk Milletimiz her bie düşmanıyla her alanda her anlamda her şartlarda her zamanda genlerinde ki özgürlük karakterine yakışır biçimde ortaya çıkmayı başarmıştır yarınlar da, başaracaktır.
Vatan Severler Partisi olarak
Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetimizin genelinde ve yurt dışında yaşayan Aziz Türk Milletimiz için her zaman mücadeleye devam ediyor olacağız.diyerek Sözlerini tamamladı.
ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZ.